کمپرسور سکاپ

Secop Compressors

سکا پ که قبلاً به عنوان کمپرسورهای دانفوس شناخته می شد، یکی از بنیانگذاران فن آوری کمپرسور مدرن با تجربه ای است که به اوایل دهه 1950 باز می گردد.

با بیش از 65 سال تجربه در فن آوری کمپرسور و با کارکنان بسیار متعهد، تمرکز سکاپ بر توسعه، اعمال و پشتیبانی از فناوری های پیشرفته کمپرسور برای دستیابی به عملکرد تنظیم استاندارد برای محصولات و مشاغل پیشرو در سراسر جهان است. 

سکاپ به منظور ایمن سازی تحویل و قابلیت اطمینان و همچنین بهبود بهره وری تولید، عملیات خود را جهانی کرده است . بخش‌های تحقیق و توسعه، فروش و پشتیبانی سکاپ در آلمان و اتریش، و تأسیسات تولید در اسلواکی و چین واقع شده‌اند. همه آنها از شیوه های تولید و سیستم های مدیریت کیفیت تایید شده پیروی می کنند.

مجموعه کمپرسورهای رفت و برگشتی هرمتیک سکاپ یک کمپرسور قدرتمند را در یک بسته کوچک بسته بندی می کند. طراحی جمع و جور، موتورهای کارآمد و مصرف کم انرژی ویژگی های اصلی کمپرسورهای هرمتیک هستند که بیش از 60 سال ازتولید آن با قابلیت اطمینان و کیفیت ساخته شده اند.

کمپرسورهای سرعت ثابت برای ولتاژ AC

Secop Compressors

کمپرسورهای تبرید هرمتیک سکاپ برای ولتاژهای AC ثابت از 115 ولت تا 240 ولت از انواع کمپرسورهای P / T / D / KL / N / F / S / سری G و سری K (KAPPA سابق) تشکیل شده است. این کمپرسورها برای کاربردهای خانگی یا تجاری سبک طراحی شده اند. کمپرسورهای رفت و برگشتی هرمتیک سکاپ برای سیستم های تبرید با استفاده از مبردهای R600a (ایزوبوتان)، R290 (پروپان)، R134a، R404A/R507 و R407C طراحی شده اند. 

کمپرسورهای با سرعت متغیر برای ولتاژ AC

Secop Compressors

موتورهای کمپرسور سکاپ AC با سرعت متغیر به صورت الکترونیکی کنترل می شوند. کار کردن سیستم های خنک کننده در بار کامل در اکثر برنامه های خنک کننده بسیار نادر است و به چند روز در سال محدود می شود. به همین دلیل است که سکاپ کنترل سرعت متغیر را در سری های DLV، NLV و SLV/E تولید می کند. این فناوری منحصر به فرد باعث می شود ظرفیت به طور خودکار با نیاز واقعی شما سازگار شود. کمپرسور در اکثر مواقع با سرعت کم کار می کند و مصرف انرژی را به حداقل می رساند. علاوه بر این، راندمان سیستم به دلیل کاهش تلفات زمانی که گرمای کمتری از طریق اواپراتور و کندانسور منتقل می‌شود، بسیار بهبود می‌یابد. در مجموع می توان صرفه جویی قابل توجهی در مصرف انرژی داشت. کمپرسورهای سرعت متغیر برای سیستم های تبرید با استفاده از مبردهای R600a (ایزوبوتان) و R290 (پروپان) طراحی شده اند.

کمپرسورهای سرعت متغیر DC-Powered

Secop Compressors

تولید کمپرسورهای BD (باطری محور) با سرعت متغیر DC برای استفاده دردستگاه های خنک کننده سیار و ثابت

به عنوان مثال، جعبه یخچال های قابل حمل، قایق ها، کاروان ها، کامیون ها، خنک کننده یخچال در کامیون ها، وانت ها، اتوبوس ها، و باتری و خنک کنندهای ایستگاه مخابراتی . با توجه به مصرف انرژی کم و گزینه ای برای محدوده ولتاژ تغذیه گسترده، کمپرسورها برای کاربردهای ثابتی که از پنل های خورشیدی فتوولتائیک یا سلول های سوختی تغذیه می شوند نیز مناسب هستند. کمپرسورهای DC سکاپ برای اتصال به منبع تغذیه 12 V – 24 V DC و 48 V DC و برای مبرد انواع R600a (ایزوبوتان) و R290 (پروپان)، R134a، R404A/R507 طراحی شده و برای R1234yf آماده شده‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.